WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Niedziela, 26 maja 2019 r.
Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

Błyskawiczny brąz

Redakcja .  |  18 września 2018

Wspaniałe wieści z szachowych zawodów! Mieszkanka Starej Miłosny - Magdalena Harazińska wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych w grupie dziewcząt do lat 16. W zawodach uczestniczyły 52 zawodniczki z całej Polski.

W trzynastorundowym turnieju Magda przegrała tylko jedną partię i zdobyła 10 punktów. Ciekawostką stosowanej w turnieju punktacji jest to, że zarówno pierwsza, jak i druga zawodniczka zdobyły taką samą ilość punktów jak Magda i nawet w bezpośrednich pojedynkach Magda wygrała z nimi, ale punktacja pomocnicza według systemu Buchholza spowodowała, że nasza zawodniczka zakończyła zawody dopiero na 3 miejscu. Miejmy nadzieję, że kolejnym razem szczęście będzie bardziej sprzyjało Magdzie.

Tagi: Magdalena, Harazińska, dziewczęta, medal, szachowa, rozgrywka, stara, miłosna