WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Środa, 18 lipca 2018 r.
Imieniny obchodzą: Kamil, Robert, Szymon

Breakołajki i nie tylko…

Magda Szmyd  |  4 stycznia 2013

Dzieciaki czekają na Świętego Mikołaja przez cały rok, a na naszą imprezę mikołajkową "Breakołajki”, którą zorganizowaliśmy w klubie po raz kolejny, czekały równie niecierpliwie, gdyż poprzednie były bardzo udane, wesołe, pełne zabaw, niespodzianek i łakoci. Ponad osiemdziesięcioro milusińskich odwiedziło nasze korty przy ul. Korkowej 78. Najmłodsi mieli bardzo poważne zadanie – dobrać się w pary i uzyskać jak najlepsze wyniki na sześciu mikołajkowych stacjach, gdzie  trenerzy przeprowadzali różnego rodzaju testy tenisowe. Starszakom zaserwowaliśmy rywalizację drużynową w niekonwencjonalnych konkurencjach – wynik to dużo śmiechu i bardzo dobra atmosfera. Były pyszne smakołyki oraz  prezenty i dyplomy. Rodziców zaprosiliśmy do nowopowstałej wielofunkcyjnej sali sportowej, gdzie czekały ciasta, herbata i kawka oraz Latino solo i fitness z panią Anią i Mileną! Specjalne podziękowania dla Piekarni Grzybki za pyszne pączuszki, dla pana Jana Falkowskiego i Wadima Słowieckiego za gadżety świąteczne, pani Anny Habrych - za furę świetnych prezentów, dla pana Krzysztofa Olejarczyka oraz Artura Grabowca z firmy ArtRisCo s.c., pana Tomka Zalewskiego i  dla wszystkich, którzy trzymali za nas kciuki!

25 listopada odbył się drugi turniej z cyklu Winter Break Cup! W zawodach uczestniczyło ponad 20 zawodniczek i zawodników z wielu różnych klubów. Tym razem swoją tenisową siłę pokazały dziewczynki wygrywając zarówno kategorię niebieską jak i czerwoną – Marta Nadajewska i Marika Caruk (KT BREAK). Także w kategorii pomarańczowej na drugim miejscu uplasowała się zawodniczka – Aleksandra Smater. Brawo dla dziewczyn i oby tak dalej! Chłopcy tym razem musieli zadowolić się drugimi miejscami. Tylko w kategorii pomarańczowej zwyciężył Adrian Smater jako jedyny chłopiec.

Winter Break Cup II był także wyjątkowy z jeszcze jednego powodu! Pierwszy raz odbyła się wewnętrzna kategoria klubu Break - Zielone Pomarańcze Breaka :) Dodatkowo rozegrany został pierwszy w Polsce pojedynek deblowy tenis10 w ramach Winter Break Cup. Po zaciętym pojedynku Marika Caruk oraz Zuzia Szmyd (KT BREAK) zwyciężyły z Aleksandrą Brus i Magdą Czubkowską (także KT BREAK).

Ostatni w tym roku turniej dla naszych tenisowych zuchów odbył się 9 grudnia.  Tym razem w kategorii niebieskiej świetną formę ponownie udowodnili: Marta Nadajewska oraz Antek Pacan.  Najbardziej zacięta rywalizacja była na poziomie pomarańczowym, gdzie zwyciężył Adrian Smater po bardzo wyrównanych pojedynkach w półfinale oraz finale. Natomiast kategoria czerwona padła łupem Nadii Rendeckiej, zawodniczki KT Break!

 Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie na wszystkie nasze turnieje. Gorąco gratulujemy zawodnikom, tym wygranym, którzy z turnieju na turniej poprawiają grę i budują swoją pewność siebie oraz tym przegranym, którzy nawet pomimo porażek wytrwale uczęszczają na treningi, ćwiczą i ambitnie starują w kolejnym turnieju. I dziękujemy Rodzicom – najwierniejszym kibicom, którzy wspierają swoich małych tenisistów. Zapraszamy na kolejny turniej - 10 marca 2013 r. W lutym Breakowcy  wyjeżdżają na fantastyczny obóz narciarsko-snowboardowo-tenisowy, szlifować formę i pracować nad kondycją.

Najmłodsi Breakowcy
Najmłodsi Breakowcy
Starsi Breakowcy
Starsi Breakowcy
Losowanie rakiet tenisowych
Losowanie rakiet tenisowych
Nowa sala wielofunkcyjna
Nowa sala wielofunkcyjna

Tagi: Breakołajki, KT Break, Klub Tenisowy Break, tenis, tenisowe mikołajki, Winter Break Cup


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast

Kalendarz Imprez

Najbliższe wydarzenia


24 czerwca - 31 sierpnia 2018

Podwieczorki teatralne dla dzieci

28 czerwca - 30 sierpnia 2018

Kino plenerowe w Parku Polińskiego

1 lipca - 26 sierpnia 2018

Kino plenerowe na Plaży Romantycznej

Zgłoś wydarzenie

Mośibrody
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy satysfakcjonują Cię wyniki budżetu partycypacyjnego 2019?

Tak, zrealizowane będą pomysły, na które głosowałam/em
Tak, chociaż nie brałam/em udziału w głosowaniu na projekty
Nie, projekty na które głosowałam/em nie zostaną zrealizowane
Nie interesuje się budżetem partycypacyjnym
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń