WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 21 października 2018 r.
Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Breakołajki i nie tylko…

Magda Szmyd  |  4 stycznia 2013

Dzieciaki czekają na Świętego Mikołaja przez cały rok, a na naszą imprezę mikołajkową "Breakołajki”, którą zorganizowaliśmy w klubie po raz kolejny, czekały równie niecierpliwie, gdyż poprzednie były bardzo udane, wesołe, pełne zabaw, niespodzianek i łakoci. Ponad osiemdziesięcioro milusińskich odwiedziło nasze korty przy ul. Korkowej 78. Najmłodsi mieli bardzo poważne zadanie – dobrać się w pary i uzyskać jak najlepsze wyniki na sześciu mikołajkowych stacjach, gdzie  trenerzy przeprowadzali różnego rodzaju testy tenisowe. Starszakom zaserwowaliśmy rywalizację drużynową w niekonwencjonalnych konkurencjach – wynik to dużo śmiechu i bardzo dobra atmosfera. Były pyszne smakołyki oraz  prezenty i dyplomy. Rodziców zaprosiliśmy do nowopowstałej wielofunkcyjnej sali sportowej, gdzie czekały ciasta, herbata i kawka oraz Latino solo i fitness z panią Anią i Mileną! Specjalne podziękowania dla Piekarni Grzybki za pyszne pączuszki, dla pana Jana Falkowskiego i Wadima Słowieckiego za gadżety świąteczne, pani Anny Habrych - za furę świetnych prezentów, dla pana Krzysztofa Olejarczyka oraz Artura Grabowca z firmy ArtRisCo s.c., pana Tomka Zalewskiego i  dla wszystkich, którzy trzymali za nas kciuki!

25 listopada odbył się drugi turniej z cyklu Winter Break Cup! W zawodach uczestniczyło ponad 20 zawodniczek i zawodników z wielu różnych klubów. Tym razem swoją tenisową siłę pokazały dziewczynki wygrywając zarówno kategorię niebieską jak i czerwoną – Marta Nadajewska i Marika Caruk (KT BREAK). Także w kategorii pomarańczowej na drugim miejscu uplasowała się zawodniczka – Aleksandra Smater. Brawo dla dziewczyn i oby tak dalej! Chłopcy tym razem musieli zadowolić się drugimi miejscami. Tylko w kategorii pomarańczowej zwyciężył Adrian Smater jako jedyny chłopiec.

Winter Break Cup II był także wyjątkowy z jeszcze jednego powodu! Pierwszy raz odbyła się wewnętrzna kategoria klubu Break - Zielone Pomarańcze Breaka :) Dodatkowo rozegrany został pierwszy w Polsce pojedynek deblowy tenis10 w ramach Winter Break Cup. Po zaciętym pojedynku Marika Caruk oraz Zuzia Szmyd (KT BREAK) zwyciężyły z Aleksandrą Brus i Magdą Czubkowską (także KT BREAK).

Ostatni w tym roku turniej dla naszych tenisowych zuchów odbył się 9 grudnia.  Tym razem w kategorii niebieskiej świetną formę ponownie udowodnili: Marta Nadajewska oraz Antek Pacan.  Najbardziej zacięta rywalizacja była na poziomie pomarańczowym, gdzie zwyciężył Adrian Smater po bardzo wyrównanych pojedynkach w półfinale oraz finale. Natomiast kategoria czerwona padła łupem Nadii Rendeckiej, zawodniczki KT Break!

 Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie na wszystkie nasze turnieje. Gorąco gratulujemy zawodnikom, tym wygranym, którzy z turnieju na turniej poprawiają grę i budują swoją pewność siebie oraz tym przegranym, którzy nawet pomimo porażek wytrwale uczęszczają na treningi, ćwiczą i ambitnie starują w kolejnym turnieju. I dziękujemy Rodzicom – najwierniejszym kibicom, którzy wspierają swoich małych tenisistów. Zapraszamy na kolejny turniej - 10 marca 2013 r. W lutym Breakowcy  wyjeżdżają na fantastyczny obóz narciarsko-snowboardowo-tenisowy, szlifować formę i pracować nad kondycją.

Najmłodsi Breakowcy
Najmłodsi Breakowcy
Starsi Breakowcy
Starsi Breakowcy
Losowanie rakiet tenisowych
Losowanie rakiet tenisowych
Nowa sala wielofunkcyjna
Nowa sala wielofunkcyjna

Tagi: Breakołajki, KT Break, Klub Tenisowy Break, tenis, tenisowe mikołajki, Winter Break Cup


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast

Kalendarz Imprez

Październik 2018
PnWtSrCzwPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Najbliższe wydarzenia


Niedziela, 21 października 2018

Straż miejska pomoże osobom o ograniczonej sprawności ruchowej w dotarciu do lokali wyborczych

Niedziela, 21 października 2018

Czas wyborów

Niedziela, 21 października 2018

Wielkie Dzieła, Wielcy Wykonawcy

Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Co myślisz o uproszczonych taryfach na 1 i 2 strefę komunikacji miejskiej?

Świetny pomysł! Teraz nie będzie chaosu z 1 i 2 strefą
Jestem bardzo zadowolona/zadowolony z tego pomysłu. Wreszcie jadąc poza Warszawę nie będę musiała/musiał kupować dodatkowego biletu
Nie odczuję różnicy. Podróżuję tylko w obrębie administracyjnym Warszawy
Nie jeżdżę komunikacją miejską
Nie mam zdania
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń