WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 29 stycznia 2023 r.
Imieniny obchodzą: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Obóz piłkarski KS Wesoła 2002/2003 w Kołobrzegu

Wdzięczni Rodzice  |  8 września 2011

W dniach od 24 czerwca do 3 lipca 2011 r. w Kołobrzegu odbył się kolejny obóz piłkarski organizowany przez Klub Sportowy Wesoła. Celem obozu było podnoszenie umiejętności piłkarskich i integracja naszych zawodników. W obozie uczestniczyło 19 zawodników – piłkarki i piłkarze z roczników 2002/2003, którzy podczas 10-dniowego pobytu szlifowali swoje umiejętności piłkarskie na stadionie miejskim w Kołobrzegu im. Sebastiana Karpiniuka – obiekcie przygotowanym jako zaplecze Euro2012 pod czujnym okiem trenerów Krzysztofa i Piotra oraz wychowawcy p. Moniki. Codziennie odbywały się dwa treningi, przed i po południu, podczas których zawodnicy opanowywali podstawy i doskonalili umiejętności techniczne m.in. prowadzenie piłki, podania i przyjęcia, drybling, odbieranie piłki przeciwnikowi, a wszystko to w fantastycznej atmosferze zdrowej rywalizacji. Stałymi pozycjami dnia były zajęcia sportowe, sjesta poobiednia i kontrola czystości pokojów, za którą na koniec obozu zostali nagrodzeni najlepsi. 

Odbyły się również mecze kontrolne. Pierwszy z nich z AP Kotwica Kołobrzeg rocznik 2003 nasi zawodnicy z tego rocznika wygrali łącznie 7:4, a mecz naszej starszej grupy 2002 również z drużyną Kotwicy zakończył się naszą zdecydowaną wygraną 12:2. Drugim przeciwnikiem była grupa kolonijna dziewcząt i chłopców w wieku 9–11 lat. W tym meczu mimo dużej różnicy wieku nasza przewaga na boisku była widoczna przez cały czas – o wygranej zdecydowało dobre wyszkolenie naszych zawodników. Mecz zakończył się wynikiem 16:10 dla KS Wesoła.

 

Zawodnicy korzystali również z kompleksu basenowego Aquapark. Zajęcia te sprawiały zawodnikom ogromną radość. Mogli doskonalić swoje umiejętności pływackie oraz korzystać z atrakcji znajdujących się w obiekcie: zjeżdżalni, gejzeru powietrznego, dzikiej rzeki itp. Trenerzy nie zapominali także o chwilach zabawy dla młodych zawodników, którzy chętnie spędzali czas na plaży, zażywając kąpieli słonecznych i morskich.

 

Miłym akcentem był również fakt przyznania właśnie tu. na obozie. nagród za frekwencję na treningach IX 2010 – IV 2011. Sebastian Grajda, Jakub Kucharek oraz Dominika Ducal, którzy wykazali najwyższą obecność na treningach. zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami i nagrodami. Dzięki takiej inicjatywie trenera, duża część zawodników zmotywuje się do regularnych treningów. Dzięki trenerowi Krzysztofowi, Rodzice mogli oglądać zdjęcia, które zamieszczał codziennie na stronie internetowej Klubu, dając możliwość zobaczenia, jak dzieci spędzają czas. Trener nie zapomniał również o urodzinach swojego podopiecznego, który podczas obozu kończył 8 lat. Sebastianowi zorganizował urodziny ze wspaniałym tortem w kształcie piłki nożnej.

 

Co ważniejsze, zawodnicy uczyli się tutaj nie tylko gry w piłkę, ale i samodzielności (dla niektórych był to pierwszy wyjazd), współpracy w zespole. Wspólne posiłki, spotkania przyczyniły się do wytworzenia klimatu, jaki panuje w prawdziwej piłkarskiej drużynie.

 

Na zakończenie obozu każdy uczestnik otrzymał koszulkę oraz pamiątkowe zdjęcie – w Wesołej jest bardzo wiele uzdolnionych sportowo dzieci, wystarczy do nich dotrzeć, stworzyć im odpowiednie warunki do trenowania, a sukcesy przyjdą same.

 

Serdeczne podziękowania dla trenerów Krzysztofa i Piotra oraz p. Moniki za opiekę, cudowną atmosferę i wspaniały program w czasie obozu. Dzieciaki wróciły zachwycone i to właśnie dzięki Wam.

 

 

 


Tagi: obóz szkoleniowy, piłka nożna, KS Wesoła, wakacje


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast2

Kalendarz Imprez

Styczeń 2023
PnWtSrCzwPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Najbliższe wydarzenia


Niedziela, 5 lutego 2023

Spotkanie z Krystyną Czerni i wystawa sztuki sakralnej

Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaka forma imprez lokalnych podoba Ci się najbardziej?

kino plenerowe
wyprzedaż garażowa
piknik / festyn
zajęcia sportowe, maratony, biegi, rajdy rowerowe
koncerty
wieczory autorskie, benefisy
warsztaty artystyczne (rękodzieło, teatr, malarstwo, rysunek, śpiew)
imprezy charytatywne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń