WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 14 lipca 2020 r.
Imieniny obchodzą: Stella, Bonawentura, Marcelin

Judo – rozsądnie wydane pieniądze dzielnicy Wesoła 

Mariusz Dębski  |  8 grudnia 2014

Inwestowanie to trudne i odpowiedzialne zadanie. W biznesie inwestowanie to nakłady finansowe w celu wytworzenia lub powiększenia majątku trwałego. Jak jednak potraktować inwestycję w sportowy rozwój młodzieży z naszej dzielnicy? Jak mądrze gospodarować niedużymi budżetami? Jak właściwie rozdzielać pieniądze? Na co przeznaczyć środki, dofinansowując poszczególne kluby?

Judo Fight Club tak jak inne podobne organizacje sportowe korzysta z funduszy przyznawanych przez Dzielnicę. Potrzeby są duże i przekraczają dofinansowanie, ale rozumiemy szerszy kontekst i wiemy też, jakie są realia.

Na co klub przeznacza otrzymane fundusze? Najogólniej można powiedzieć, że służą one rozwojowi umiejętności zawodniczych młodzieży. Bez nich nie moglibyśmy dofinansowywać 3 obozów sportowych, turniejów klubowych, wyjazdów zawodników na turnieje krajowe i międzynarodowe oraz wspierania najzdolniejszych i potrzebujących zawodników.

Klub dzięki pomocy finansowej może osiągać dla dzielnicy Wesoła wyjątkowo wysokie wyniki. Między innymi: przez ostatnie trzy lata pozycja lidera w generalnej punktacji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Judo, ponadto coroczne i stale zdobywane medale na zawodach rangi międzynarodowej, Mistrzostwach Polski, Pucharach Polski, Międzywojewódzkich Mistrzostwach oraz wysokie indywidualne miejsca w rankingach Polski i Mazowsza. Nie zapominamy o naszych najmłodszych zawodnikach i zawodniczkach, którzy w czasie roku dostarczają nam blisko 500 medali z zawodów regionalnych i warszawskich.

Dzisiaj, opisując nasze wyniki, pragniemy oficjalnie podziękować Burmistrzom Dzielnicy Wesoła, Przewodniczącemu Rady Dzielnicy oraz Wydziałowi Oświaty, Kultury i Sportu naszej dzielnicy za wsparcie i pomoc. Jesteście współtwórcami naszego sukcesu.

Definicja inwestowania mówi, że właściwie zainwestowane pieniądze powodują „efekt korzyści odroczonych w czasie”. W przypadku zawodników Judo Fight Clubu Wesoła ten efekt jest widoczny gołym okiem i śmiało można powiedzieć, że każda zainwestowana w nich złotówka przyniosła bezdyskusyjny i wymierny wynik sportowy.

Judocy z Judo Fight Clubu  oraz ich rodzice i dziadkowie  – niniejszym dziękują Władzom Dzielnicy.

Dodatkowo judocy  obiecują, że zawsze można na nich liczyć w osiąganiu kolejnych sukcesów, i to nie tylko na macie.

 

Tagi: Judo, judo w Wesołej, inwestycje w sport, sport w Wesołej, inwestycje


Komentarze użytkowników (1)

Dodaj komentarz
Kazik | 2014-12-12 13:23:02

Komentarz został usunięty ze względu na naruszanie pkt III § 3 pkt 5

Stalgast

Kalendarz Imprez

Lipiec 2020
PnWtSrCzwPtSoNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Najbliższe wydarzenia


Piątek, 17 lipca 2020

Koncert Roberta Cichego- Strefa Chilloutu w Aleksandrowie

Piątek, 17 lipca 2020

Scena Muzyczna w Stacji - BRASS FEDERACJA

Piątek, 31 lipca 2020

Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Gdzie w tym roku wyjeżdżasz na wakacje?

Nad morze
W góry
Na Mazury
Za granicę
Nigdzie
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń