WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 21 lutego 2020 r.
Imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks, Kiejstus

I Bieg Skautowski w Wesołej

Tomasz Mileszyk  |  17 czerwca 2015

I Bieg Skautowski w Wesołej

I Bieg Skautowski to inicjatywa zapoczątkowana przez harcerzy z 44 Szczepu MDHiZ działających na terenie Wesołej. Organizowana przez nas impreza biegowa to bieg leśny na trasie 5 km. Obok imprezy głównej będą uruchomione punkty startowe dla młodszych uczestników oraz kącik zabaw prowadzony przez doświadczonych instruktorów z naszego środowiska.

Bieg odbędzie się 20.06.2015 (sobota), w godzinach 8 - 12 (start biegu o 10:00) i zostanie on zrealizowany na terenach wchodzących w skład Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w południowej części osiedla Stara Miłosna. Bieg przeznaczony jest dla osób powyżej 13 roku życia. Dla młodszych zostanie zorganizowany punkt zabaw i możliwość wzięcia udziału w biegu na 1000 i 400 metrów.

Jako harcerze pragniemy wyjść do społecznej lokalności z inicjatywą, z pomysłem na spędzenie wolnego czasu w aktywny sposób, z formą która pozwala przezwyciężać własne słabości. Chcemy też kolejny raz pokazać, że jako harcerze jesteśmy integralną częścią Wesołej, nie jedynie dodatkiem.

Od uczestników nie będzie pobierana opłata. Chcemy uczynić nasz bieg jak najbardziej dostępnym dla każdego, kto będzie chciał w nim uczestniczyć. Bieg ma mieć przede wszystkim charakter rekreacyjno-integracyjny, ma też na celu ukazanie walorów przyrodniczych najbliższej okolicy.

Serdecznie zapraszamy!


Zapisy i szczegóły na: www.skautowy.zhr.plTagi: I Bieg Skautowski, biegi, zawody sportowe, zawody biegowe


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast
Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czego najbardziej brakuje Ci w Warszawie?

bardziej rozbudowanej sieci metra
ścieżek rowerowych
odkrytych basenów
skwerów
ławek
placów zabaw
koszy na śmieci
toalet publicznych
inne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń