Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała

Siatkarze UKS SUNCO RADOŚĆ ponownie
      zdominowali  turniej w  Zielonej
Odbywający się po raz drugi w otwartej formule turniej męskiej siatkówki
padł łupem siatkarzy UKS SUNCO RADOŚĆ.
  W dniu 9 kwietnia br 5 męskich zespołów stanęło do walki o zwycięstwo w turnieju.Grano systemem „każdy z każdym”.Turniej,choć nie tylko,integrował głównie zawodników Wawra,Rembertowa,Sulejówka i Wesołej.
 Wyniki spotkań: UKS Sunco – Tyfusy 2:0,Ekipa Remontowa-Pepe Team  0:2,Tyfusy – Zielona 0:2,UKS Sunco-Ekipa Remontowa 2:0,Zielona –Pepe Team 1:2,Ekipa Remontowa – Tyfusy 2:0,UKS Sunco – Zielona 0:2,Tyfusy – Pepe Team 0:2.
  Wiele spotkań miało bardzo zacięty przebieg i stało na dobrym siatkarskim poziomie.W meczu  o trzecie miejsce Ekipa Remontowa pokonała Zieloną 2:0(25:23,25:23).Mecz decydujący o zwycięstwie w turnieju UKS Sunco Radość ,po ciężkiej walce z Pepe Team,rozstrzygnął na swoją korzyść 2:1(25:23,20:25,15:11).
  Przed ceremonią rozdania nagród,wszyscy uczestnicy turnieju minutą ciszy uczcili pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej.
 Trzy najlepsze zespoły otrzymały imponujące puchary i medale.Statuetkę dla najlepszego siatkarza turnieju(i tu zaskoczenie) zdobyła Monika Baranowska z Pepe Team ,jedyna zawodniczka w męskim gronie,która zdaniem wielu, rozegrała kapitalny turniej.
  Nagrody ufundował sponsor turnieju- Pan Zbigniew Putka, któremu składam serdeczne podziękowanie.
 Zdjęcia- Michał Kuczerowski.
Więcej zdjęć z turnieju na stronie internetowej grajmy.com ,dzięki uprzejmości Pana Ludwika Paszczyka,znanego sportowego fotografa.
                                                                                                Leszek Winiarski
Odbywający się po raz drugi w otwartej formule turniej męskiej siatkówki padł łupem siatkarzy UKS SUNCO RADOŚĆ.
W dniu 9 kwietnia br. 5 męskich zespołów stanęło do walki o zwycięstwo w turnieju. Grano systemem „każdy z każdym”.Turniej, choć nie tylko, integrował głównie zawodników Wawra, Rembertowa, Sulejówka i Wesołej.
Wyniki spotkań: UKS Sunco – Tyfusy 2:0, Ekipa Remontowa-Pepe Team 0:2, Tyfusy – Zielona 0:2, UKS Sunco - Ekipa Remontowa 2:0, Zielona –Pepe Team 1:2, Ekipa Remontowa – Tyfusy 2:0, UKS Sunco – Zielona 0:2, Tyfusy – Pepe Team 0:2.
 Wiele spotkań miało bardzo zacięty przebieg i stało na dobrym siatkarskim poziomie. W meczu o trzecie miejsce Ekipa Remontowa pokonała Zieloną 2:0(25:23,25:23). Mecz decydujący o zwycięstwie w turnieju UKS Sunco Radość, po ciężkiej walce z Pepe Team, rozstrzygnął na swoją korzyść 2:1(25:23,20:25,15:11).
Przed ceremonią rozdania nagród, wszyscy uczestnicy turnieju minutą ciszy uczcili pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej.
Trzy najlepsze zespoły otrzymały imponujące puchary i medale. Statuetkę dla najlepszego siatkarza turnieju (i tu zaskoczenie) zdobyła Monika Baranowska z Pepe Team, jedyna zawodniczka w męskim gronie, która zdaniem wielu, rozegrała kapitalny turniej.
Zdjęcia: Michał Kuczerowski.