WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 26 lutego 2021 r.
Imieniny obchodzą: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

IV Turniej Andrzej Caruk Cup

Magda Szmyd, zdjęcie Aga Caruk  |  15 grudnia 2016

IV Turniej Andrzej Caruk Cup

Turniej Andrzejkowy w Klubie Tenisowym Break już za nami. Wzięło w nim udział ponad sześćdziesięciu uczestników. W kategorii gry podwójnej do lat 12 główną nagrodą była niezapomniana przygoda – przejażdżka mini quadem specjalnie przystosowanym dla najmłodszych. Rajd w terenie wywalczyli (broniąc tytułu z Michałufki) – Janek Pery i Mikołaj Owramko. W singlu dorosłych na najwyższym podium stanął Maciej Sikora, a bardzo mocno obsadzony debel zakończył się zwycięstwem pary Marek Antiszko i Paweł Kowalczyk. W nagrodę debliści będą mieli okazję skrzyżować swoje rakiety z super deblistką Klaudią Jans -Ignacik (kapitanką drużyny Fed Cup, finalistką turnieju Rolland Garros).

Podczas turnieju zawodnicy oraz kibice mogli posilić się domowymi ciastami i przysmakami z grilla. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za przybycie i kibicowanie. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy wspomogli nasz turniej: Sushi Wesoła, gabinet dermatologii i medycyny estetycznej La Beauté, szkoła muzyczna Yamaha, Serwis Rakiet, Piotr Zeszuta, Olton English School, Pizza Radość, kawiarnia Posiadufka, salon fryzjersko-kosmetyczny Margot, Spinex, Footbalance, Dehnel, Szkoła i Księgarnia Języka Rosyjskiego Owramko.

Informacje o turniejach i eventach oraz zdjęcia z andrzejkowego szaleństwa tenisowego w Break-u  na stronie www.tenisbreak.pl i profilu na facebooku Break Klub Tenisowy.

Tagi: IV Turniej Andrzej Caruk Cup, tenis, turniej tenisowy, KT Break, zawody tenisowe, Andrzejki, andrzejkowy turniej tenisowy


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast
Zgłoś wydarzenie

Mazowiecka 18
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy uważasz, że zimą jezdnie i chodniki powinny być posypywane solą?

Tak, nie widzę przeciwwskazań
Tak, dzięki tej metodzie jest zdecydowanie bezpieczniej na jezdniach oraz chodnikach
Nie, sól nie jest dobrym rozwiązaniem
Nie, ponieważ sól szkodzi przyrodzie
Są lepsze metody na poprawę bezpieczeństwa na jezdniach i chodnikach
Nie mam zdania
Nie, sól niszczy samochody, a pieszym buty
Zobacz wyniki
wodociągowa

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń