WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 7 lipca 2020 r.
Imieniny obchodzą: Cyryl, Metody, Estera

Sport

24 listopada 2014

III Mazowiecki Marsz Nordic Walking - Warszawa Powsin 2014

III Mazowiecki Marsz Nordic Walking - Warszawa Powsin 2014, organizowany przez Fundację Trzy Kroki i współfinansowany przez M.St. Warszawę zbliża się wilkimi krokami. :) Marsz odbędzie się 30 listopada w godz. 10.00-15.00. Zbiórka przy pętli autobusowej przy Parku Kultury w Powsinie.

17 listopada 2014

Sukcesów ciąg dalszy. Szabliści MUKS „Victor” nie spuszczają z tonu!

Powoli zbliżamy się do końca 2014 roku, który był bardzo udany dla szablistów MUKS „VICTOR”. Prowadzeni przez trenerów Krzysztofa Grzegorka i Bartłomieja Olejnika zawodnicy sekcji szermierczej zdobyli medale we wszystkich imprezach mistrzowskich kategorii młodzieżowych organizowanych przez Polski Związek Szermierczy.

12 listopada 2014

Turniej badmintona o Puchar Burmistrza Wesołej m.st. Warszawy

Już 23 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół nr 94 w Zielonej odbędzie się po raz pierwszy Ogólnopolski Turniej Badmintona (kategoria wiekowa – młodzik, roczniki 2000 i 2001), organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”. Zawody rozegrane zostaną w pięciu konkurencjach: singiel i deble dziewcząt i chłopców oraz mikst. Wydarzenie honorowym patronatem objął Burmistrz Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy Pan Edward Kłos.

7 listopada 2014

II Mistrzostwach Wawra w zjeździe rurą!

OSiR Wawer 15 listopada organizuje II Mistrzostwach Wawra w zjeździe rurą! Nietypowe zawody odbędą się w godzinach 15:00 -18:00. Uczestnicy sportowej rywalizacji zostaną podzieleni na trzy kategorie wiekowe:  8-12 lat, 13-16 lat, 17 lat i starsi.  

4 listopada 2014

Rowerowa Jazda na Orientację – zakończenie sezonu

W ostatni weekend października zakończyła się rywalizacja w tegorocznym Pucharze Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację. Dotychczas wystartowało już prawie 300 zawodników w tym około 25 z Rosji. Właśnie nasi sąsiedzi z Rosji bardzo sobie chwalą możliwość startu w tego typu zawodach, ze względu na bardzo ciekawe tereny jakimi dysponujemy na Mazowszu oraz rodzinną atmosferę jaka towarzyszy całemu cyklowi naszych imprez.  

27 października 2014

Po VII Turnieju Szachowym im. Jana Brustmana

W sobotę 4 października br. już po raz siódmy został rozegrany turniej szachowy poświęcony pamięci wybitnego trenera szachowego, wielkiego miłośnika „królewskiej gry” Jana Brustmana. Turniej nazwany jego imieniem organizowany jest rokrocznie ze wspólnej inicjatywy dzielnicy Wawer i dzielnicy Wesoła.
23 października 2014

Zawodniczka z Wawra bije rekord Polski!

W dniach 27-28.09.2014 r. w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Lekkoatletyce. Wystartowała w nich mieszkanka Wawra, absolwentka Szkoły Podstawowej nr 109 w Zerzniu, Julia Oberda. Start w Mistrzostwach zakończył się ogromnym sukcesem.  

17 października 2014

Kibicujmy naszej młodzieży!

Już jutro odbędzie się pierwszy mecz drużyny z Klubu Piłki Ręcznej Wesoła. Nasze utalentowane sąsiadki w roli gospodarza wydarzenia sportowego rozpoczną zmagania o godzinie 17:00 w Wesołej na hali Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nie możemy tego przegapić!

14 października 2014

Hala sportowa - sport i nie tylko

Mija kolejny udany i satysfakcjonujący rok funkcjonowania hali sportowej. Wpisała się ona już na stałe w krajobraz naszego osiedla, a co za tym idzie, również całej Wesołej. Z roku na rok wzrasta też zainteresowanie naszym obiektem organizacji spoza dzielnicy. Świadczyć o tym mogą odbywające się tu imprezy rangi dzielnicowej, krajowej czy międzynarodowej. Coraz większa liczba klubów i stowarzyszeń prowadzących tutaj zajęcia, a także systematycznie wzrastająca liczba uczestników zajęć są również dowodem popularności naszego obiektu. 

9 października 2014

Praska liga piłki halowej zaprasza do gry

Zapraszamy do udziału w rozgrywkach najlepszej profesjonalnej ligi piłki halowej dla amatorów w Warszawie. Zgłoszenia są już przyjmowane, a od 26 października na hali OSiR Praga Południe rozpoczęcie kolejnej edycji rozgrywek ligi halowej na hali na ul. Siennickiej.

6 października 2014

Taniec i wyobraźnia - warsztaty dla dzieci i rodziców

Taniec i ruch mogą być wyjątkowym sposobem na spędzenie wolnego czasu jak również na odkrycie i zbudowanie nowych, niezwykłych relacji. Warsztaty przeznaczone są nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców. Podczas zajęć będziemy koncentrować się na budowaniu zaufania i poczucia bezpieczeństwa, które są niezwykle ważnym elementem więzi rodzinnych.  

2 października 2014

Rowerowa Jazda na Orientację – ostatnie rundy

Przed nami ostatnie trzy jesienne rundy rywalizacji w Pucharze Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację. Rywalizacja przybrała już bardziej barwy złotej jesieni i wyniki z tych ostatnich rund zadecydują o klasyfikacji końcowej. Najbliższe zawody już 04-05.10.2014 r., będzie to X Runda PWiM w RJnO.

1 października 2014

XLVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży w biegach przełajowych

W czwartek, 9 i 16 października musimy odwiedzić Hipodrom w Wesołej, bowiem w tych dniach odbędą się Finały XLVIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych. Uczestnikami zawodów będą reprezentacje wszystkich dzielnic w kategoriach szkół podstawowowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

29 września 2014

Improwizacja ruchowa dla dorosłych i seniorów (50 +)

Już 1 października w Centrum Ruchu odbędą się zajęcia ruchowe dla dorosłych i seniorów. Przez półtorej godziny będziemy mieli okazję wziąć udział w gimnastyce ruchowej. Na bezpłatne warsztaty, które poprowadzi pani Iza Szostak obowiązują zapisy!

26 września 2014

Młodzi zawodnicy z Akademii Młodego Piłkarza Radość po obozie sportowym

W sierpniu młodzi zawodnicy Akademii Młodego Piłkarza Radość spędzili 10 dni na obozie sportowym w ośrodku Zimna Woda w Łukowie. Pod okiem 7 trenerów przygotowywało się ponad 60 zawodników do zbliżających się rozgrywek 2014/2015 Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.  

23 września 2014

Medale judoków z UKJ „AON Warszawa”

Z przyjemnością informujemy, jak świetnie poszło naszym rembertowskim judokom w dwóch ostatnich turniejach. 13 września na Makroregionalnych Mistrzostwach Młodziczek i Młodzików w Wesołej zawodnicy Uczniowskiego Klubu Judo „AON Warszawa” z roczników 2000 i 2001 zdobyli 5 złotych medali! Z kolei tydzień wcześniej juniorzy wywalczyli dwa medale w Sochaczewie.
19 września 2014

Sukces naszych sumitów w Pucharze Polski

Zawodnicy UKS Fuks Falenica odnieśli kolejne sukcesy sportowe – tym razem podczas Pucharu Polski juniorów i młodzików, który odbył się 13 września w hali sportowej Zespołu Szkół 111 w Falenicy. Szymon Rosiński zdobył srebrny medal, a jego kolega klubowy Bartek Baca zajął III miejsce. 

16 września 2014

Ojcowie na Start!

Już 20 września (w sobotę) odbędzie się wyścig rowerowy przeznaczony specjalnie dla ojców i dzieci. Po sukcesie poprzednich edycji wyścigu, w którym wzięło udział ponad 300 uczestników, organizatorzy zapraszają ojców z córkami i synami, bez względu na wiek. Trasa rowerowa przebiegać będzie ulicami Międzylesia oraz leśnymi drogami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.  

12 września 2014

Bezpłatne treningi rodzinne na Gocławiu

Zapraszamy rodziców i dzieci na bezpłatne treningi rodzinne – spędź z dzieckiem aktywnie wspólny czas! Treningi rodzinne to zabawy z elementami judo, które mają za zadanie popularyzację sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz zachęcenie do wspólnej, łączącej pokolenia aktywności fizycznej. 

9 września 2014

„Wawerska Piątka” już w niedzielę

Przed nami kolejna impreza biegowa. W najbliższą niedzielę, 14 września Urząd Dzielnicy Wawer z okazji otwarcia nowej drogi łączącej ul. Panny Wodnej i Skalnicową organizuje bieg pod hasłem „Wawerska Piątka”. Rywalizacja ma charakter otwarty.   

wiadomości archiwalne
Stalgast

Kalendarz Imprez

Lipiec 2020
PnWtSrCzwPtSoNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Najbliższe wydarzenia


Czwartek, 9 lipca 2020

Wokół brzmienia autentycznego - W kręgu warszawskim

Niedziela, 2 sierpnia 2020

XX Festiwal Sinfonia Varsovia Swojemu Miastu 2.08–3.09.2020 ul. Grochowska 272, Warszawa

Wtorek, 1 września 2020

Powszechny spis rolny

Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Gdzie w tym roku wyjeżdżasz na wakacje?

Nad morze
W góry
Na Mazury
Za granicę
Nigdzie
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń