WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Środa, 19 stycznia 2022 r.
Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Luty w Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła

OK Wesoła  |  15 lutego 2017

Luty w Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła
Dzieciom w wieku 6-12 lat proponujemy udział w zajęciach w ramach „Zimy w mieście”. W Ośrodku Kultury w dniach 14, 16, 21 i 23 lutego o godz. 10.00 odbędą się warsztaty pod hasłem Wesołe Ferie. Natomiast w dniach 13, 15, 20, 22 lutego o godz. 10.00 zapraszamy na Pogodne Ferie do filii „Pogodna”. Warsztaty konstrukcyjne, warsztaty tworzenia mydeł czy warsztaty z mikroskopami to tylko niektóre z propozycji przygotowanych przez nas na czas ferii. Szczegółowe informacje o wszystkich zajęciach oraz zapisach dostępne są na stronie internetowej Ośrodka Kultury. 
 
Serdecznie zapraszamy również do udziału w Przeglądzie Młodych Talentów „Artystyczna Wesoła”. W Przeglądzie uczestniczą dzieci i młodzież reprezentujące placówki kultury, przedszkola, szkoły oraz instytucje i organizacje prowadzące działalność kulturalną na terenie dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. Będzie on przeprowadzony w pięciu kategoriach: przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych, klasy I-III, klasy IV-VI, gimnazja. Regulamin wraz z kartą zgłoszenia dostępne na stronie internetowej Ośrodka Kultury w zakładce „Konkursy”. Na zgłoszenia czekamy do 24 marca 2017 r.
 
W lutym na Pogodnej
 
25 lutego w godz. 13.00-17.00 zapraszamy młodzież i dorosłych na spotkanie „Wesołej Kostki”. Jest to cykl spotkań dla miłośników gier planszowych. Prowadzenie: Dominik Pietrzak.
 
W ostatnią niedzielę lutego przygotowaliśmy dla najmłodszych przedstawienie pt.: „Wesoły pociąg” w wykonaniu Teatru Dur-Moll. Bohaterami bajki są instrumenty muzyczne, które w czasie podróży mają wiele kłopotów. W przedstawieniu dzieci poznają: obój, ksylofon, akordeon, skrzypce oraz keyboard. Wesoły dyrygent (lalka) zaprasza dzieci do udziału we wspólnym koncercie. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki będą do odbioru od 20 lutego.
 
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w dzielnicowym konkursie wokalnym „Piosenki z ekranu”. Przeprowadzony on będzie w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI oraz gimnazjum. Uczestnicy przygotowują po dwa utwory pochodzące z filmu, bajki, serialu lub musicalu. Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia są dostępne na naszej stronie internetowej. Na zgłoszenia czekamy do 7 marca. 
 
Szczegółów oraz plakatów informujących o wydarzeniach organizowanych przez Ośrodek szukajcie na stronie internetowej oraz na fanpage'u w portalu Facebook:
www.domkulturywesola.net
www.facebook.com/okwesola
www.facebook.com/pogodnafilia

Tagi: OK Wesoła, ODT Pogodna, Wesołe ferie, Pogodne ferie, luty


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast

Kalendarz Imprez

Styczeń 2022
PnWtSrCzwPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Najbliższe wydarzenia


17 - 20 stycznia 2022

Tydzień z budżetem obywatelskim

Czwartek, 20 stycznia 2022

Repertuar kina Stacja Falenica

Czwartek, 20 stycznia 2022

Spacer w Zoo z okazji Dnia Wiedzy o Pingwinach

Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Która forma z letnich atrakcji miejskich podobała Ci się w tym roku najbardziej?

spacery z przewodnikiem
koncerty plenerowe
kino plenerowe
wycieczki rowerowe
wszystko co działo się nad Wisłą
wyprzedaże garażowe
plenerowe zajęcia sportowe
rejsy Wisłą
nie korzystałem/am z żadnej z ww. atrakcji
podobały mi się wszystkie
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń