WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 5 lipca 2022 r.
Imieniny obchodzą: Karolina, Antoni, Filomena

Luty w Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła

OK Wesoła  |  15 lutego 2017

Luty w Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła
Dzieciom w wieku 6-12 lat proponujemy udział w zajęciach w ramach „Zimy w mieście”. W Ośrodku Kultury w dniach 14, 16, 21 i 23 lutego o godz. 10.00 odbędą się warsztaty pod hasłem Wesołe Ferie. Natomiast w dniach 13, 15, 20, 22 lutego o godz. 10.00 zapraszamy na Pogodne Ferie do filii „Pogodna”. Warsztaty konstrukcyjne, warsztaty tworzenia mydeł czy warsztaty z mikroskopami to tylko niektóre z propozycji przygotowanych przez nas na czas ferii. Szczegółowe informacje o wszystkich zajęciach oraz zapisach dostępne są na stronie internetowej Ośrodka Kultury. 
 
Serdecznie zapraszamy również do udziału w Przeglądzie Młodych Talentów „Artystyczna Wesoła”. W Przeglądzie uczestniczą dzieci i młodzież reprezentujące placówki kultury, przedszkola, szkoły oraz instytucje i organizacje prowadzące działalność kulturalną na terenie dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. Będzie on przeprowadzony w pięciu kategoriach: przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych, klasy I-III, klasy IV-VI, gimnazja. Regulamin wraz z kartą zgłoszenia dostępne na stronie internetowej Ośrodka Kultury w zakładce „Konkursy”. Na zgłoszenia czekamy do 24 marca 2017 r.
 
W lutym na Pogodnej
 
25 lutego w godz. 13.00-17.00 zapraszamy młodzież i dorosłych na spotkanie „Wesołej Kostki”. Jest to cykl spotkań dla miłośników gier planszowych. Prowadzenie: Dominik Pietrzak.
 
W ostatnią niedzielę lutego przygotowaliśmy dla najmłodszych przedstawienie pt.: „Wesoły pociąg” w wykonaniu Teatru Dur-Moll. Bohaterami bajki są instrumenty muzyczne, które w czasie podróży mają wiele kłopotów. W przedstawieniu dzieci poznają: obój, ksylofon, akordeon, skrzypce oraz keyboard. Wesoły dyrygent (lalka) zaprasza dzieci do udziału we wspólnym koncercie. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki będą do odbioru od 20 lutego.
 
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w dzielnicowym konkursie wokalnym „Piosenki z ekranu”. Przeprowadzony on będzie w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI oraz gimnazjum. Uczestnicy przygotowują po dwa utwory pochodzące z filmu, bajki, serialu lub musicalu. Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia są dostępne na naszej stronie internetowej. Na zgłoszenia czekamy do 7 marca. 
 
Szczegółów oraz plakatów informujących o wydarzeniach organizowanych przez Ośrodek szukajcie na stronie internetowej oraz na fanpage'u w portalu Facebook:
www.domkulturywesola.net
www.facebook.com/okwesola
www.facebook.com/pogodnafilia

Tagi: OK Wesoła, ODT Pogodna, Wesołe ferie, Pogodne ferie, luty


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast2
Zgłoś wydarzenie

normobaria
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaki sport najchętniej uprawiasz w Wesołej?

jazdę na rowerze
bieganie
nordic walking
narciarstwo biegowe
pływanie
tenis
sporty walki
fitness / zumbę / aerobic
taniec
inne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń