WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Poniedziałek, 28 maja 2018 r.
Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Relacja z finału Wawer Music Festival

Redakcja   |  23 czerwca 2017

VIII edycja Wawer Music Festival za nami. Jak można ją krótko podsumować? To była prawdziwa bomba! Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury zorganizowała dziewięć niesamowitych koncertów, na których wystąpili polscy i zagraniczni artyści. A wszystko to na najwyższym, światowym poziomie. Ostatni z koncertów różnił się jednak od pozostałych, a to dlatego, że skierowany był do najmłodszych słuchaczy.
 
W niedzielę 4 czerwca, z racji bliskości Dnia Dziecka, w sali konferencyjnej Hotelu Boss odbył się koncert Muzycznej Akademii Pana Kleksa. Można było w wartościowy sposób spędzić czas ze swoimi pociechami i... samemu przenieść się te parę ładnych lat wstecz. Przy dźwiękach muzyki Camille’a Saint-Saensa w wykonaniu kwartetu smyczkowego mogliśmy podziwiać i usłyszeć 14 zwierząt, były też ich efektowne wizualizacje świetlne. Na jednej scenie wystąpiło ośmiu aktorów Teatru Lalka i sześciu aktorów Teatru Akt. Spektakl poprowadził niezastąpiony Pan Kleks (Jerzy Machowski), opowiadając krótką historię o każdym zwierzaku. Gościem honorowym była prof. Małgorzata Syczewska, dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka. W wydarzeniu wzięło udział około 250 małych słuchaczy oraz oczywiście ich opiekunowie. Było radośnie, gwarno i kolorowo. Czyli dokładnie tak, jak powinno być na Dzień Dziecka!
 

Tagi: Wawer Music Festival, koncert, Dzień Dziecka, dzieci, WMF, Teatr Lalka, Teatr Akt, Akademia Pana Kleksa


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Mośibrody
Zgłoś wydarzenie

Willa Międzylesie
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy uważasz, że w Wesołej powinna powstać szkoła ponadpodstawowa?

Tak, koniecznie!
Tak, dzieci będą miały szkołę w swojej najbliższej okolicy
Nie, jest wystarczająco dużo szkół ponadpodstawowych w Warszawie
Nie, do szkół ponadpodstawowych dzieci dostają się na podstawie m.in. wyników z egzaminów. Zanim szkoła zyska renomę i dzieci będą chciały do niej uczęszczać minie dużo czasu.
Zależy jakiego rodzaju byłaby to szkoła średnia
Nie mam zdania
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń