WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Poniedziałek, 28 maja 2018 r.
Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Rodzinne Świąteczne Spotkanie

Redakcja  |  1 grudnia 2017

Rodzinne Świąteczne Spotkanie
Fundacja Joanny Radziwiłł „Opiekuńcze Skrzydła” wraz ze Szkołą im. Róży Zamoyskiej serdecznie zaprasza do udziału w Świątecznym Spotkaniu na rzecz Fundacji oraz Szkoły, które odbędzie się 3.12.2017r. w PROMie Kultury Saska Kępa. W programie m.in. występy artystów (Monika Dryl, Krzysztof Tyniec, chór Endorfina), loteria fantowa, aukcja rzeczy wyjątkowych, kawiarenka, atrakcje dla dzieci (Warszawska Scena Opowieści, Teatr Cieni).
 
Spotkanie gromadzi sympatyków fundacji, szkoły, przyjaciół Saskiej Kępy oraz wszelkich ludzi, którzy chcieliby wspólnie budować świat, w którym można liczyć na wzajemne wsparcie. Fundacja tworzy dom dla dzieci w wieku od 6 do 18 lat z najbardziej dysfunkcyjnych rodzin z warszawskiej Pragi i zapewnia im codzienną opiekę, a także wsparcie edukacyjne i rozwojowe. Dzięki środkom pozyskanym na Świątecznym Spotkaniu fundacja chciałaby sfinansować Święta Bożego Narodzenia oraz ferie zimowe dla podopiecznych dzieci. 
 
Zapraszamy do współtworzenia charakteru tej wyjątkowej imprezy, na której nie zabraknie inicjatyw dla osób w każdym wieku i o różnych upodobaniach, planowane są m.in. kiermasz prezentów świątecznych, loteria, koncert, Aukcja Rzeczy Wyjątkowych – prowadzona przez Krzysztofa Tyoca, wspólne kolędowanie wokalno-instrumentalne, kiermasz Pierników Zamoyskich, Teatr Improwizacji i wiele atrakcji dla najmłodszych gości m.in. teatrzyk, gry i zabawy dzieci z animatorami oraz pełne świątecznych emocji ubieranie choinki ze św. Mikołajem. 
 
Wszystkie aktualności dotyczące spotkania znajdą Państwo na fundacyjnej stronie fb: https://www.facebook.com/events/885210061646539/

Tagi: Świąteczne spotkanie, spotkanie dla rodzin, spotkanie charytatywne


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Mośibrody
Zgłoś wydarzenie

Willa Międzylesie
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy uważasz, że w Wesołej powinna powstać szkoła ponadpodstawowa?

Tak, koniecznie!
Tak, dzieci będą miały szkołę w swojej najbliższej okolicy
Nie, jest wystarczająco dużo szkół ponadpodstawowych w Warszawie
Nie, do szkół ponadpodstawowych dzieci dostają się na podstawie m.in. wyników z egzaminów. Zanim szkoła zyska renomę i dzieci będą chciały do niej uczęszczać minie dużo czasu.
Zależy jakiego rodzaju byłaby to szkoła średnia
Nie mam zdania
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń