WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Czwartek, 21 czerwca 2018 r.
Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz

Newsy z Domu Kultury „Rembertów”

MZ  |  22 lutego 2018

Karnawał za nami!

Huczny karnawał w domu kultury dobiegł końca. W tym roku zorganizowaliśmy aż 3 imprezy karnawałowe, dla każdego coś wyjątkowego. Najpierw bawili się seniorzy podczas przyjęcia Rembertowskiej Akademii Seniora, następnie odbył się karnawałowy koncert dla szerokiej publiczności Rembertowa. Romantyczne i taneczne piosenki wykonał zespół „Młodzieżówka z Sulejówka”. Karnawał zakończyliśmy balem dla dzieci pt. „Bal u Kopciuszka”, na którym małe księżniczki, książęta, postacie z bajek wraz z animatorami bawili się wyśmienicie!

Nadchodzi czas na sąsiedzkie spotkania!

W październiku otworzyliśmy „Szopę Dobrych Pomysłów”, która udostępnia przestrzeń warsztatową i oferuje pomoc organizacyjną dla działań sąsiedzkich, lokalnych o charakterze kulturalnym i społecznym. Jest to miejsce otwarte na twórcze zaangażowanie, wymianę umiejętności i nawiązywanie przyjaźni. Każdy, kto ma tylko ochotę, może współtworzyć to miejsce poprzez organizowanie w nim wydarzeń, może prowadzić w niej warsztaty i koła zainteresowań dla sąsiadów. Jeśli masz jakąś umiejętność, którą chciałbyś się podzielić, zgłoś się do sekretariatu Domu Kultury „Rembertów” (tel. 22 611-96-87), a pomożemy Ci zorganizować całe przedsięwzięcie!

Celem pomysłodawców „Szopy Dobrych Pomysłów” jest stworzenie przestrzeni dla mieszkańców Rembertowa ułatwiającej twórcze działania, budowanie wspólnoty, przyjaźni wśród sąsiadów. Chcemy, aby mieszkańcy czuli się tutaj jak u siebie w domu, by byli współgospodarzami i brali czynny udział w tworzeniu oferty kulturalnej, rozrywkowej i warsztatowej. „Szopa Dobrych Pomysłów” to miejsce otwarte na współpracę międzyludzką, sąsiedzką.
28 lutego 2018 r. o godz. 18.00 zapraszamy na sąsiedzkie spotkanie w „Szopie Dobrych Pomysłów” przy farbowaniu tkanin. Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy.

Nowa sekcja ceramiki

Zbieramy chętnych w każdym wieku na zajęcia ceramiki. Każdy kto pragnie rozpocząć swoją przygodę z gliną, spróbować swoich sił w garncarstwie i stworzyć swoje pierwsze ceramiczne naczynie, proszony jest o zgłaszanie się osobiście lub telefonicznie w sekretariacie Domu Kultury „Rembertów”. Wszyscy chętni zostaną przydzieleni do grup według wieku. Zajęcia są odpłatne, będą odbywały się we wtorki. Wszelkich dodatkowych informacji udziela sekretariat. Zapraszamy!

Powstaje nowa grupa Tańczących Mam!

Zapraszamy wszystkie panie, które pragną zadbać o swoją kondycję fizyczną za pomocą tańca. Lekcje odbywać się będą we wtorki i piątki w sali wyposażonej w lustra i poręcze gimnastyczne w Domu Kultury „Rembertów”. Układy taneczne i choreografie zostaną dopasowane do możliwości grupy i będą łączyły style tańca nowoczesnego, jazzu i modern jazzu. Zgłoś się pod numerem telefonu 22 611-96-87 i rozpocznij przygodę z tańcem już dziś!

Tagi: Rembertów, kultura


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast
Zgłoś wydarzenie

Mośibrody
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy będziesz oglądał mecze rozgrywane w ramach Mundialu 2018 w stołecznych Strefach Kibica? ( Bemowo, Bielany, Targówek, Praga Południe, Śródmieście, Ursynów, Wola)

nie, lubię oglądać mecze w towarzystwie bliskich mi osób
nie, bo Strefy Kibica nie będzie w mojej dzielnicy
pewnie, że tak! Oglądanie meczy w tak dużym gronie wiąże się ze świetną, sportową atmosferą
tak, ale szkoda, że Strefy Kibica nie będzie w mojej dzielnicy i muszę jeździć do innych
nie, nie interesują mnie mecze piłki nożnej
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń