WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 18 listopada 2018 r.
Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman

Dom Kultury „Rembertów” zaprasza wszystkie dzieci w wieku szkolnym na zajęcia specjalistyczne „Lato w mieście 2018”.

MZ  |  22 czerwca 2018

W terminie 23.07-3.08.2018 r. Dom Kultury „Rembertów” organizuje zajęcia i warsztaty specjalistyczne dla dzieci w ramach akcji „Lato w mieście”. W programie między innymi warsztaty survivalowe, minigra terenowa o historii Powstania Warszawskiego, a także warsztaty taneczne, plastyczne czy charakteryzacji teatralnej dla dzieci. Plan zajęć dostępny jest na stronie domu kultury www. dkrembertow.waw.pl.

Zapisy na poszczególne zajęcia przyjmuje sekretariat domu kultury. Zajęcia specjalistyczne są bezpłatne.

 

Ogródek edukacyjno-ekologiczny latem otwarty dla zwiedzających

Latem ruszają EKO-lekcje w ogródku edukacyjno-ekologicznym naszego domu kultury. Zapraszamy grupy zorganizowane, jak i indywidualnych zwiedzających. Aby zamówić EKO-lekcję, wystarczy umówić wizytę telefonicznie 22 611 96 87. Lekcje są bezpłatne, odbywają się w dni powszednie w godzinach 8-16 (w godzinach pracy domu kultury). Zajęcia prowadzi Marzenna Kosowska – pasjonatka zielarstwa, ogrodnictwa i kulinariów.

 

Wakacyjny plener rysunkowy dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy chętne dzieci na plener rysunkowy „Lipcowy plener. Inspiracje ogródkiem edukacyjno-ekologicznym domu kultury”. Plener odbędzie się 2-3.07.2018 r. o godz. 11 i potrwa godzinę zegarową. Z powstałych podczas pleneru prac zostanie zrobiona wystawa. Zajęcia poprowadzi dr Justyna Kabala, instruktor plastyki Domu Kultury „Rembertów”.

 

Bezpłatne spektakle plenerowe dla dzieci przez cały sierpień

W każdy wtorek sierpnia od godz. 11.00 zapraszamy na bezpłatne spektakle teatralne dla dzieci na scenie Domu Kultury „Rembertów”. Wstęp wolny, obowiązuje jedynie ograniczenie wiekowe - od 5 lat wzwyż.
Projekt „Dziecięce Lato Teatralne - Obwodnica 2018” jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy. Projekt realizuje Stowarzyszenie Scena 96.

 

„Szopa Dobrych Pomysłów”

Podczas wakacji również zapraszamy do „Szopy Dobrych Pomysłów” – wszelka inicjatywa, chęć działania i pomysły na warsztaty, spotkania oraz powołanie nowych grup zainteresowań są mile widziane. Zapraszamy każdego, kto chciałby poprowadzić w „Szopie Dobrych Pomysłów” otwarte, twórcze spotkanie na wybrany przez siebie temat. Chcesz sprawdzić się w innej dziedzinie, chcesz poznać nowych ludzi, potrafisz szyć, tańczyć, grać, mówić w obcym języku i chcesz nauczyć tej umiejętności innych? Zgłoś się do nas 22 611 96 87 lub za pośrednictwem sekretariatu Domu Kultury „Rembertów”. Pomożemy Ci zorganizować to spotkanie, udostępnimy przestrzeń na warsztaty i wesprzemy przy promocji.

„Szopa Dobrych Pomysłów” działa na zasadzie wzajemności, sąsiedzkiej życzliwości i międzyludzkiej wymiany umiejętności - to mieszkańcy są jej gospodarzami.

 

 

Tagi: lato w mieście, lato w mieście Rembertów, dzieci, zajęcia w wakacje


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast

Kalendarz Imprez

Listopad 2018
PnWtSrCzwPtSoNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Najbliższe wydarzenia


Niedziela, 18 listopada 2018

Lubię gadać z Leonardem

Poniedziałek, 19 listopada 2018

Punkt konsultacyjny w dzielnicy Praga-Południe

Poniedziałek, 19 listopada 2018

Rejsy po literaturze i nie tylko: Wiesław Myśliwski

Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Które z wydań Wiadomości Sąsiedzkich czytasz najczęściej?

Wawer
Wesoła
Praga Południe
Rembertów
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń