WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 29 listopada 2020 r.
Imieniny obchodzą: Błażej, Walter, Fryderyk

Warszawa zaczyna się w Wawrze – prezydent Rafał Trzaskowski odwiedzi dzielnicę

Redakcja .  |  23 stycznia 2020

Warszawa zaczyna się w Wawrze – prezydent Rafał Trzaskowski odwiedzi dzielnicę
Otwarte spotkanie z mieszkańcami, mobilne punkty konsultacyjne i specjalne zespoły robocze do rozwiązania ważnych dla Wawra wyzwań będą towarzyszyć wizycie prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego w dzielnicy w dniach 23-25 stycznia.
 

- W ramach cyklu „Spotkajmy się w Warszawie” nie tylko przedstawię stan realizacji swojego programu w poszczególnych dzielnicach, ale także zaproponuję rozwiązania problemów, które Wy uważacie za najważniejsze - zapowiada prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.  - Zapraszam do bezpośredniej rozmowy o rozwoju, przyszłości i wyzwaniach dla Wawra!

- Wawer jest pierwszą dzielnicą odwiedzaną przez Prezydenta Trzaskowskiego w ramach cyklu „Spotkajmy się w Warszawie" – mówi burmistrz dzielnicy Wawer Norbert Szczepański.  -  Podczas wizyty z pewnością nie zabraknie dyskusji o ważnych wyzwaniach stojących przez Wawrem w takich obszarach jak:  czyste powietrze, komunikacja publiczna , kanalizacja, inwestycje oświatowe i naszych działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa w szkołach –  podkreśla burmistrz Norbert Szczepański.

Podczas wizyty Prezydent Trzaskowski spotka się z mieszkańcami na otwartym spotkaniu w Wawerskim Centrum Kultury (23 stycznia o godz. 17.30, ul. Żegańska 1a).

Program „Spotkajmy się w Warszawie” obejmuje także tzw. mobilny urząd. Jako samorząd informujemy na jakie projekty, programy i inwestycje są przeznaczane pieniądze z podatków warszawiaków i działamy na rzecz ułatwienia współpracy mieszkańców  z urzędnikami. W Wawrze „mobilny” punkt będzie do Waszej dyspozycji od czwartku, 23 i 24 stycznia:


➡️ 23 stycznia w godz. 12.00- 19.00 w Otworzy się w nowym oknieWawerskie Centrum Kultury (ul. Żegańska 1a).

➡️ 24 stycznia w godz. 8.00- 16.00 w Wydziale Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Wawer (ul. Żegańska 1),

W dniach 23 i 24 stycznia dostępna będzie informacja na temat: rozbudowy sieci wodno-kanalizacyjnej, wymiany pieców, Centrum Obsługi Podatnika oraz działań Zarządu Transportu Miejskiego.

➡️ 25 stycznia w godz. 8.00- 12.00 przy bazarze w Falenicy (ul. Walcownicza)

Wawer to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy ze stale rosnącą liczbą mieszkańców, których przyciąga zieleń, nowoczesna edukacja i wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań służących ekologii.  W naszych szkołach wciąż tworzone są nowe przestrzenie przyjazne dzieciom - strefy relaksu i sportowe. W warszawskich szkołach montowane są panele fotowoltaiczne, czyli ekologiczne i praktyczne źródło energii elektrycznej. Wawer jest też jedną z najlepiej rozwiniętych dzielnic jeśli chodzi o edukację prywatną. Szkoły w systemie Montessori, Waldorfskim, katolickie, niekoedukacyjne i demokratyczne, a także przedszkola leśne, czy językowe. Świadomi rodzice znajdą tu wszystko, co niezbędne do rozwoju i wolności dziecka

Tagi: warszawa, wawer, spotkanie, rafał, trzaskowski, robocze, rozwiązania, centrum, kultury, falenica, rozbudowa,


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast

Kalendarz Imprez

Listopad 2020
PnWtSrCzwPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Najbliższe wydarzenia


Niedziela, 29 listopada 2020

XI edycja Wawer Music Festival: Krzysztof Napiórkowski

Poniedziałek, 30 listopada 2020

Rusza piąta edycja akcji „Świeć blaskiem z odblaskiem”

Poniedziałek, 30 listopada 2020

Pomoc dla posiadaczy chryzantem – najważniejsze informacje

Zgłoś wydarzenie

Mazowiecka 18
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy czujesz się bezpiecznie w naszej dzielnicy?

Zdecydowanie tak
Raczej tak
Raczej nie
Zdecydowanie nie
Nie mam zdania
Zobacz wyniki
wodociągowa

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń