WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 18 czerwca 2021 r.
Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Warszawa zaczyna się w Wawrze – prezydent Rafał Trzaskowski odwiedzi dzielnicę

Redakcja .  |  23 stycznia 2020

Warszawa zaczyna się w Wawrze – prezydent Rafał Trzaskowski odwiedzi dzielnicę
Otwarte spotkanie z mieszkańcami, mobilne punkty konsultacyjne i specjalne zespoły robocze do rozwiązania ważnych dla Wawra wyzwań będą towarzyszyć wizycie prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego w dzielnicy w dniach 23-25 stycznia.
 

- W ramach cyklu „Spotkajmy się w Warszawie” nie tylko przedstawię stan realizacji swojego programu w poszczególnych dzielnicach, ale także zaproponuję rozwiązania problemów, które Wy uważacie za najważniejsze - zapowiada prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.  - Zapraszam do bezpośredniej rozmowy o rozwoju, przyszłości i wyzwaniach dla Wawra!

- Wawer jest pierwszą dzielnicą odwiedzaną przez Prezydenta Trzaskowskiego w ramach cyklu „Spotkajmy się w Warszawie" – mówi burmistrz dzielnicy Wawer Norbert Szczepański.  -  Podczas wizyty z pewnością nie zabraknie dyskusji o ważnych wyzwaniach stojących przez Wawrem w takich obszarach jak:  czyste powietrze, komunikacja publiczna , kanalizacja, inwestycje oświatowe i naszych działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa w szkołach –  podkreśla burmistrz Norbert Szczepański.

Podczas wizyty Prezydent Trzaskowski spotka się z mieszkańcami na otwartym spotkaniu w Wawerskim Centrum Kultury (23 stycznia o godz. 17.30, ul. Żegańska 1a).

Program „Spotkajmy się w Warszawie” obejmuje także tzw. mobilny urząd. Jako samorząd informujemy na jakie projekty, programy i inwestycje są przeznaczane pieniądze z podatków warszawiaków i działamy na rzecz ułatwienia współpracy mieszkańców  z urzędnikami. W Wawrze „mobilny” punkt będzie do Waszej dyspozycji od czwartku, 23 i 24 stycznia:


➡️ 23 stycznia w godz. 12.00- 19.00 w Otworzy się w nowym oknieWawerskie Centrum Kultury (ul. Żegańska 1a).

➡️ 24 stycznia w godz. 8.00- 16.00 w Wydziale Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Wawer (ul. Żegańska 1),

W dniach 23 i 24 stycznia dostępna będzie informacja na temat: rozbudowy sieci wodno-kanalizacyjnej, wymiany pieców, Centrum Obsługi Podatnika oraz działań Zarządu Transportu Miejskiego.

➡️ 25 stycznia w godz. 8.00- 12.00 przy bazarze w Falenicy (ul. Walcownicza)

Wawer to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy ze stale rosnącą liczbą mieszkańców, których przyciąga zieleń, nowoczesna edukacja i wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań służących ekologii.  W naszych szkołach wciąż tworzone są nowe przestrzenie przyjazne dzieciom - strefy relaksu i sportowe. W warszawskich szkołach montowane są panele fotowoltaiczne, czyli ekologiczne i praktyczne źródło energii elektrycznej. Wawer jest też jedną z najlepiej rozwiniętych dzielnic jeśli chodzi o edukację prywatną. Szkoły w systemie Montessori, Waldorfskim, katolickie, niekoedukacyjne i demokratyczne, a także przedszkola leśne, czy językowe. Świadomi rodzice znajdą tu wszystko, co niezbędne do rozwoju i wolności dziecka

Tagi: warszawa, wawer, spotkanie, rafał, trzaskowski, robocze, rozwiązania, centrum, kultury, falenica, rozbudowa,


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast
Zgłoś wydarzenie

Mazowiecka 18
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jakie formy aktywnego, wakacyjnego wypoczynku są dla Ciebie interesujące?

Wycieczki rowerowe
Wspinaczka górska
Spływy kajakowe
Sporty wodne
Sporty ekstremalne
Turystyka piesza
Aktywne zwiedzanie
Inne
Zobacz wyniki
wodociągowa

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń