WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Czwartek, 7 lipca 2022 r.
Imieniny obchodzą: Cyryl, Metody, Estera

Inauguracja XIII Edycji Wawer Festiwal

Redakcja .  |  8 października 2021

Inauguracja XIII Edycji Wawer Festiwal
W niedzielę, 31.10.2021r. o godz. 17:30 w Hotelu BOSS w Warszawie przy ul. Żwanowieckiej 20 przed Warszawską publicznością wystąpi Krzysztof Napiórkowski - wokalista, a także pianista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów piosenek i producent muzyczny. Wydarzenie to zapoczątkuje XIII edycję Wawer Festiwal. 
 
Nominowany do nagrody Fryderyk 2019 za solowy album “Semi electric” Krzysztof Napiórkowski od lat balansuje na granicy jazzu i muzyki poetyckiej. Wszystkie jego kompozycje tworzone są z niesamowitą skrupulatnością – wsłuchując się w nie możemy podziwiać prawdziwy geniusz muzyczny, staranność aranżacji całego utworu, budowanie napięć przy jednoczesnej lekkości danej kompozycji generowanej przez dźwięczne partie fortepianu i matowy głos artysty, które zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagającej publiczności. Towarzyszyć mu będą prawdziwe sławy polskiego jazzu: Robert Kubiszyn – kontrabas/gitara oraz Paweł Dobrowolski – perkusja. 
 
Współorganizatorem projektu jest Urząd Dzielnicy Wawer, Wawerskie Centrum Kulturalne, Yamaha Music Europe – oddział w Polsce oraz Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury. Darmowe zaproszenia odebrać można w Wawerskim Centrum Kultury oraz w recepcji Hotelu Boss (czynnej całą dobę), przy ul. Żwanowieckiej 20 w Warszawie. Przed podróżą upewnijcie się, że są jeszcze wolne miejsca, bo ich liczba jest ograniczona! Numer telefonu do recepcji hotelu to (22) 51-66-100. Zapraszamy!

Tagi: wawer, festiwal, koncert, krzysztof, napiórkowski, muzyka, jazz, poezja


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast2
Zgłoś wydarzenie

normobaria
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaki sport najchętniej uprawiasz w Wesołej?

jazdę na rowerze
bieganie
nordic walking
narciarstwo biegowe
pływanie
tenis
sporty walki
fitness / zumbę / aerobic
taniec
inne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń