WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Sobota, 21 maja 2022 r.
Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Koncert "Lwy Fortepianu"

Redakcja .  |  17 stycznia 2022

Koncert "Lwy Fortepianu"
W niedzielę, 13.02.2022r. o godz. 17:30 w Starym Młynie Hotelu BOSS w Warszawie przy ul. Żwanowieckiej 20 podczas Koncertu „Lwy Fortepianu” wystąpi Narodowy Artysta Rosji legendarny Mikhail Voskresenskii, który wykona koncert F. Chopina f-moll op.21. 
 
Mikhail Voskresenskii należy do grona najwybitniejszych pedagogów fortepianu na świecie a spod jego skrzydeł wyszła m.in. Natalia Trull, która zdobyła srebrny medal na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Piotra Czajkowskiego w Moskwie. Pełna kontrola gry i fantastyczna wirtuozeria Natalii Trull sprawiają, że jest ona klasą samą w sobie. Koncerty z jej udziałem cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Sama również jest pedagogiem, wykształciła wiele muzycznych talentów a wśród nich laureatkę XVIII Konkursu Chopinowskiego 2021, Eve Gevorgyan, która swoją grą podbiła serca widzów i jury. 
 
Przed warszawską publicznością wystąpi też Elisey Mysin, którego przygoda z instrumentem rozpoczęła się, gdy miał cztery lata. Obecnie uczy się w Konserwatorium Moskiewskim pod kierunkiem nauczycielki fortepianu i solistki Natalii Trull. Nazywany cudownym dzieckiem zachwyca licznie gromadzącą się publiczność a każdy jego występ kończą owacje na stojąco. Wieczór uwieńczy Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej pod dyr. Bogdana Olędzkiego.
 
Zapraszamy do Hotelu Boss w niedzielę 13.02.2022r. o godz. 17:30. Przed podróżą upewnijcie się, że są jeszcze wolne miejsca, bo ich liczba jest ograniczona! Bilety na eBilet, Biletyna.pl oraz w Recepcji Hotelu BOSS (22-516-61-00).

Tagi: koncert, lwy, fortepianu, muzyka, klasyczna, fortepian, chopin, wawer


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast
Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaki sport najchętniej uprawiasz w Wesołej?

jazdę na rowerze
bieganie
nordic walking
narciarstwo biegowe
pływanie
tenis
sporty walki
fitness / zumbę / aerobic
taniec
inne
Zobacz wyniki
teknosystempracownicy

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń