WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 28 stycznia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Walery, Radomir, Karol

Kultura

29 sierpnia 2012

Dzień otwarty w Klubie Kultury „Zastów”

Wawerski Klub Kultury „Zastów” serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w dniu otwartym placówki, który odbędzie się 3 września (poniedziałek) w godzinach 18:00- 20:00. Czekają atrakcyjne zajęcia dla różnych grup wiekowych min. zajęcia muzyczne, plastyczne, wokalne, taneczne, sportowe.
28 sierpnia 2012

Sukcesy młodych muzyków z Wesołej

Od trzech lat w Toruniu odbywa się Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej tworzony przez Krzesimira Dębskiego. W tym roku nagrodzeni zostali tam mieszkańcy naszej dzielnicy. Agata Struzik TRIO w składzie Alex Krzyżanowski (fortepian), Iwo Jedynecki z Wesołej (akordeon) i Agata Struzik (skrzypce i wokal) zajęli tam trzecie miejsce.
20 sierpnia 2012

Dobre kino i równie dobre wino w Międzylesiu

Pierwszy weekend września to idealny moment aby.... wypić wino z Jimem Jarmuschem! Serdecznie zapraszamy do spędzania letnich wieczorów w kinie plenerowym przy doskonałym winie i kinie. Zaczynamy już 1 września od weekendu z Jimem Jarmuschem!  A to wszystko w Cafe Peron w Międzylesiu. Wstęp wolny!
16 sierpnia 2012

Muzyka Naturalnie: Daniel Gałązka z zespołem

Klub Kultury "Anin" serdecznie zaprasza 18 sierpnia 2012 r. o godz. 16:00 do ogrodu przed klubem (w razie niepogody - do budynku) na koncert DGZZ czyli Daniela Gałązki z zespołem w ramach cyklu „Muzyka Naturalnie”.
9 sierpnia 2012

Wieczór filmowy w Klubie Kultury Saska Kępa: Cinema Paradiso

Klub Kultury Saska Kępa zaprasza dziś wieczorem na godzinę 19.00 na seans filmowy kina alternatywnego – „Cinema Paradiso” – dramat w reżyserii Giuseppe Tornatore. Bilety - 5 zł, sprzedaż od godziny 18.00.

7 sierpnia 2012

Falenickie Koncerty Letnie: Kwartet Puzonowy Trombastic

Falenickie Towarzystwo Kulturalne zaprasza 12 sierpnia 2012 (niedziela) o godz. 19.00 na koncert z cyklu Falenickie Koncerty Letnie. Na scenie letniej w ogrodzie przykościelnym parafii NSPJ w Warszawie-Falenicy wystąpi Kwartet Puzonowy Trombastic. Wstęp wolny.
2 sierpnia 2012

Wieczór filmowy w Klubie Kultury Saska Kępa: Maria łaski pełna

Klub Kultury Saska Kępa zaprasza dziś wieczorem na godzinę 19.00 na seans filmowy – „Maria łaski pełna” – dramat kryminalny w reżyserii Joshuy Marstona. Bilety - 5 zł, sprzedaż od godziny 18.00.
27 lipca 2012

Koncert ,,Muzyczne skrzyżowanie kultur" w muszli koncertowej

Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy zaprasza 29 lipca br. o godz. 18:30 na koncert w cyklu ,,Klasycznie i z klasą" pt.: ,,Muzyczne skrzyżowanie kultur". Wystąpią dwa duety, z któych każdy zaprezentuje odmienne repertuary. Wstęp wolny.

25 lipca 2012

Koncert The Warsaw Dixilanders

Falenickie Towarzystwo Kulturalne zaprasza w niedzielę 29 lipca 2012 o godz. 19.00 na scenę letnią w ogrodzie przykościelnym parafii NSPJ w Falenicy na koncert The Warsaw Dixielanders. Zespół zagra jazz tradycyjny m.in. utwory: Toma Delaney'a, W.C. Handy'ego, R. Handersona, Paula Barbarina, Miltona Agera, Scotta Joplina.
24 lipca 2012

„Lato w mieście” w Klubie Kultury „Marysin”

Już pierwsza część „Lata w mieście” minęła! W Klubie Kultury „Marysin” dzieci brały udział w różnorodnych warsztatach: ceramicznych, plastycznych, Akademii umysłu. Były też wesołe spektakle teatralne w wykonaniu aktorów teatrów dziecięcych. W sierpniu zapraszamy na drugą część naszego „Lata w mieście”. 
24 lipca 2012

Taniec Ulicy na Saskiej Kępie

Klub Kultury Saska Kępa zaprasza 25 lipca o godz. 17:00 na Taniec Ulicy. Usłyszymy gorące rytmy salsy oraz dźwięki muzyki z ery disco/funk, która może doprowadzić i do basowych rapowych brzmień. Wstęp wolny.

19 lipca 2012

Szkolenie „Młodzi liderzy lokalnej samorządności” czyli jak być świadomym obywatelem

W dniach 11–13 maja br. odbyło się szkolenie, realizowane przez Forum Młodzieży Warszawy we współpracy z Klubem Kultury „Marysin”, którego celem było uwrażliwienie młodych ludzi na to, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu. Młodzi ludzie w wieku 18–19 lat mieli uświadomić sobie, jak wiele lokalnych spraw zależy od samorządu i jak ważna jest jego rola w strukturze politycznej kraju.
16 lipca 2012

Sztuka koło peronu

Wawer Art Bazar – nowy kiermasz, na którym artyści, rękodzielnicy sprzedają swoje dzieła. Jest kolorowo, sympatycznie i... tanio!
16 lipca 2012

Koncerty "Muzyka Naturalnie" w Klubie Kultury "Anin"

Klub Kultury "Anin" serdecznie zaprasza w sierpniu i wrześniu 2012 r. na cykliczne imprezy pt. "Muzyka Naturalnie".Wystąpią: KABARET DERKACZ, DGZZ czyli Daniel Gałązka z zespołem,KAPELA GÓRALSKA "HORA" oraz TEATR WAWRA .

 

13 lipca 2012

Kwitnąca ceramika

W Ośrodku Kultury w Wesołej oraz filii ODT Pogodna od 5 lat prężnie działa sekcja ceramiki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jak co roku, również i tej wiosny wszyscy rękodzielnicy wzięli udział w kilku artystycznych wydarzeniach:I Festiwalu Ceramika Moc Żywiołów, Czasie Twórczych Dokonań, Pikniku Wesoła, Dziecięcej Stolicy i Warszawskich Spotkaniach Ceramicznych.
13 lipca 2012

Oktet męski "Oktawian"

W cyklu ,,Klasycznie i z klasą" Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy serdecznie zaprasza na koncert największych przebojów opery i operetki w wykonaniu Oktetu Męskiego ,,Oktawian".
10 lipca 2012

„W podróży” czyli karnawałowe szaleństwo zatrzymane w kadrze

Klub Kultury Saska Kępa zaprasza dziś wieczorem, o 19:30 na karnawałowy pokaz zdjęć. Karnawał w Wenecji jest jedną z najstarszych w Europie zabaw ulicznych. W tym roku na ulicach miasta św. Marka tysiące Wenecjan i turystów z całego świata będzie się bawić od 26 stycznia do 12 lutego. W przeddzień zakończenia karnawałowego szaleństwa obejrzymy gorące jeszcze zdjęcia z Wenecji ogarniętej ogniem maskowej zabawy. Wstęp wolny.
10 lipca 2012

„Dotknięcie Linii” i „Letnisko z artystami” od kuchni

2 czerwca br. zabytkowy „pociąg pod parą” przejechał na trasie linii otwockiej, zatrzymując się na wawerskich stacjach. Gwizd leciwej lokomotywy przywoływał uwagę mieszkańców Warszawy na całej trasie przejazdu od Dworca Gdańskiego aż do stacji Falenica. Jak powstało całe to przedsięwzięcie i czy to tylko jedno wydarzenie, czy początek czegoś większego?
5 lipca 2012

Falenickie Koncerty Letnie: Kwartet Smyczkowy Primo Incontro

Falenickie Towarzystwo Kulturalne zaprasza 15 lipca o godz. 19.00 na koncert z cyklu Falenickie Koncerty Letnie. Wystąpi Kwartet Smyczkowy Primo Incontro w składzie: Małgorzata Zalewska - I skrzypce, Jolanta Bartnik - II skrzypce, Dariusz Smoliński - altówka, Dorota Smolińska -wiolonczela.
4 lipca 2012

Wystawa Ptaków i Zwierząt Egzotycznych

Miesiąc temu, w niedzielę 3 czerwca 2012 r., w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej odbyła się niecodzienna wystawa. Swoje siły połączyli profesjonalni hodowcy i mali miłośnicy zwierząt ze szkoły 173, a  wszystko zainicjował i zorganizował pan Rysiek Rawicki, ze sklepu zoologicznego na Trakcie Brzeskim.
wiadomości archiwalne
Stalgast

Kalendarz Imprez

Najbliższe wydarzenia


Sobota, 1 lutego 2020

Sąsiedzkie kolędowanie

Sobota, 8 lutego 2020

WOT zapewni Ci niezapomniane ferie

Poniedziałek, 10 lutego 2020

Zima w mieście na Pradze-Południe w 2020 roku czas start

Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

W Nowym Roku:

rzucę palenie
schudnę
będę się zdrowo odżywiać
zacznę uprawiać sport
zacznę odkładać pieniądze na spełnienie marzeń
nic nie postanawiam, bo zawsze nic mi z tego nie wychodzi
nic nie postanawiam, bo nie uznaję "postanowień noworocznych", przez cały rok staram się zmieniać na lepsze
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń