WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Kultura

18 marca 2013

Pipi Wędrowniczka - przedstawienie dla dzieci

ODT "Pogodna" zaprasza 24 marca o godzinie 16:00 na przedstawienie pt."Pipi Wędrowniczka" w wykonaniu Teatru Urwis.  Humorystyczna bajka uczy dzieci zaradności, samodzielności oraz daje możliwość poznania elementów kultury różnych zakątków świata, w tym ubioru, obyczajów, muzyki.

17 marca 2013

XI edycja Konkursu Literackiego "O złote pióro"

Klub Kultury "Radość" zachęca do wzięcia udziału w konkursie literackim "O złote pióro". Tegorocznym motywem przewodnim konkursowych prac ma być rozmowa i wywiad z Tuwimem. Głównym celem literackiego konkursu jest promowanie młodych talentów i pobudzenie wrażliwości literackiej. Termin składania prac mija 30 marca 2013 r.

14 marca 2013

Koncert Laureatów w XVII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Rozśpiewany Wawer

Zapraszamy na Koncert Laureatów oraz galę wręczenia nagród w XVII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”. Wydarzenie odbędzie się 17 marca, w niedzielę, o godzinie 12.00 w Klubie Kultury „Zastów”.

13 marca 2013

Popołudnie z Poezją w kawiarni Aldona 13

Zapraszamy na poezję Mariusza Wojciecha Łapińskiego, którą przeczyta Zosia Jabłonowska Ratajska przy akompaniamencie Krzysztofa Ratajskiego 17 marca w kawiarni Aldon 13. Podczas niedzielnego Spotkania z Poezją odbędzie się również zbiórka pieniędzy na operacje dla pana Mariusza (zwanego Wojtkiem) polegającą na wszczepieniu stymulatora mózgu.
11 marca 2013

Polscy archeolodzy w peruwiańskich Andach

Ośrodek Kultury w dzielnicy Wesoła zaprasza na spotkanie z kulturoznawcą Markiem Łasiszem. Tym razem podróżnik opowie o  peruwiańskich Andach, gdzie na ponad 3700 m n.p.m. znajduje się stanowisko archeologiczne Maucallacta. Kiedyś było to jedno z najważniejszych dla Inków centrów ceremonialnych. Dziś prowadzą tu prace polscy archeolodzy z Uniwersytetu Warszawskiego, odkrywając ruiny i artefakty związane z tym kiedyś wspaniałym sanktuarium.

11 marca 2013

Teatralnie w Wawrze

Mogłoby się wydawać, że wszystkie najważniejsze teatry warszawskie prezentują swoje najnowsze premiery w okolicach Śródmieścia. Jednak nic bardziej mylnego – w wawerskim ATM Studio oprócz gościnnych spektakli można oglądać stały repertuar właśnie osiadłego tam teatru!

4 marca 2013

Stragan z Bajkami - przedstawienie dla dzieci

Klub Kultury Saska Kępa zaprasza 10 marca o godzinie 13:00 na "Stragan z Bajkami". Przedstawienie, które wyreżyserował Szczepan Szczykno przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3 -9 lat. Widzowie przekonają się jak można pokonać smoka bez użycia miecza, jak przemienić kłótliwą czarownicę bez pomocy czarów, jaki jest najlepszy sposób na pozbycie się złośliwego ducha oraz jak właściwie wygląda krasnoludek.

4 marca 2013

Znamy zwycięzców XVII edycji konkursu "Rozśpiewany Wawer"

Po trzydniowych przesłuchaniach, które odbyły się w dniach 23 -25 luty 2012 jury w składzie Dominika Świątek, Bartosz Kuśmierczyk i Stanisław Waszak wybrało zwycięzców. Po burzliwych obradach zostało przyznano dwanaście I miejsc, czternaście II, czternaście III i 26 wyróżnień.

2 marca 2013

Przedstawienie dla dzieci

3 marca, w niedzielę o godz.16.00 Ośrodek Kultury w dzielnicy Wesoła  zaprasza dzieci na przedstawienie w wykonaniu aktorów Agencji Artystycznej Pro Arte – 'Kraina Szczęśliwości".

XVII Wawerskie Święto Wiosny

Klub Kultury "Zastów"  zaprasza 21 marca o godzinie 17:00 na XVII Wawerskie Święto Wiosny, imprezę plenerową organizowaną na terenie ośrodka kultury. Zapraszamy wszystkich, którzy już nacieszyli się zimą, zachęcamy do jej  tradycyjnego pożegnania i wspólnej zabawy przy piosence biesiadnej w wykonaniu Wiesława Kowalskiego.
1 marca 2013

Pierwsze Warszawskie Dni Rodzinne

Portal ZwalczNude.pl wraz z miastem Warszawa zapraszają w najbliższy weekend na największą imprezę dla rodzin z dziećmi. Czeka Was moc atrakcji, m.in. warsztaty krajoznawcze, zajęcia kulinarne, projekcja bajek, warsztaty astronomiczne i naukowe, zajęcia plastyczno-teatralne, nauka języków obcych i tańców. Większość zajęć bezpłatna, na wszystkie należy się zapisać.
28 lutego 2013

Komandos i It All Ends Here

W sobotę 2 marca o godz.17.00 zapraszamy do Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy na  koncert zespołów rockowych Komandos i It All Ends Here. Imprezę organizuje Młodzieżowa Rada Dzielnicy i Ośrodek Kultury w Wesołej.

28 lutego 2013

Koncert duetu FLUENT ENSEMBLE

W sobotę 2 marca o godzinie 18.00 zapraszamy do filii Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy - ODT Pogodna, wszystkich wielbicieli muzyki i nie tylko, na koncert z cyklu AKADEMIA MUZYKI (PO)WAŻNEJ. Tym razem przed widzami zaprezentuje się duet FLUENT ENSEMBLE w składzie: Wojciech Psiuk – saksofony, Paweł Janas – akordeon.

22 lutego 2013

Kolejna edycja BiBy w KK Saska Kępa

Zapraszamy na kolejny koncert w cyklu BiBa - Blues i Ballada w KK Saska Kępa. Tym razem wystąpi Przemek Chołoda oraz grupa Daniel Gałązka z zespołem. Koncert już 22 lutego o godzinie 19.30. Wstęp - 15 zł (do zakupienia w dniu koncertu). Organizatorami cyklu są Zbyszek Jędrzejczyk i Adam Tkaczyk.
21 lutego 2013

Grupa "Poczekalnia literacka" zaprasza na kolejne spotkanie

W piątkowy poranek zamiast sączyć kawę we własnej kuchni przy codziennej prasie, można spotkać się z pasjonatami literatury w Cafe Peron w Międzylesiu (ul. Patriotów 303). Grupa „Poczekalnia literacka” zaprasza na 8:30 na spotkanie otwarte pt. „Pomysł na książkę”.
21 lutego 2013

Londyn – nieznanym szlakiem

W niedzielę, 24 lutego o godz.17.00 zapraszamy do Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła na pokaz slajdów Andrzeja Pasławskiego Londyn – nieznanym szlakiem. Nie będzie Big Benu, nie będzie zmiany warty, czy siedziby królewskiej. Będzie Londyn mało znany – dzielnice pakistańskie, hinduskie, najstarsze doki tego miasta, będące onegdaj jego sercem, dzielnice, gdzie XIX wiek i jego klimat sąsiadują ze szklanymi wieżowcami banków i korporacji.

20 lutego 2013

Wintertour - pokaz filmu dokumentalnego

W sobotę 23 lutego o godz.17.00 Fundacja Stupa Mouse zaprasza do filii Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła – ODT Pogodna na pokaz filmu dokumentalnego WINTERTOUR, poświęconego historii rozwoju buddyzmu Diamentowej Drogi na Zachodzie.

20 lutego 2013

Fryderyk Chopin – Homo Artifex

Klub Kultury Saska Kępa zaprasza na spektakl, który odbędzie się w niedzielę, 24 lutego o godzinie 19:00. Artystyczny projekt „Fryderyk Chopin-Homo Artifex” realizowany jest  w ramach obchodów rocznicy bitwy pod Olszynką Grochowską.  Na scenie wystąpi  Katarzyna Thomas,  Dariusz Jakubowski, Piotr Szafraniec. Wstęp wolny.

Artystyczna gra miejska na Pradze

Chcesz zobaczyć Muzy na żywo? Pod ich czujnym okiem zaprezentować swoje zdolności artystyczne? A może czegoś się nauczyć? Lub po prostu świetnie bawić? Zapraszamy wszystkie dusze artystyczne na wyjątkową grę miejską, organizowaną przez Manufakturę Gier, Urząd Dzielnicy Praga-Północ, oraz portal ZwalczNude.pl.
7 lutego 2013

Pani Dulska przed sądem

W sobotę 9 lutego o godz.14.00 w filii Ośrodka Kultury - ODT Pogodna wystąpi "Teatr nad Węgierką" działający przy Towarzystwie Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej w sztuce Gabrieli Zapolskiej "Pani Dulska przed sądem" w reżyserii Anny Jelińskiej. Organizatorem jest Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wesołej.

wiadomości archiwalne
Stalgast

Kalendarz Imprez

Sierpień 2020
PnWtSrCzwPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Najbliższe wydarzenia


Sobota, 15 sierpnia 2020

Bitwa Warszawska

Wtorek, 1 września 2020

Oferta pracy: Instruktor/ka JOGI

Wtorek, 1 września 2020

Powszechny spis rolny

Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Gdzie w tym roku wyjeżdżasz na wakacje?

Nad morze
W góry
Na Mazury
Za granicę
Nigdzie
Zobacz wyniki
hotel boss

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń