WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 22 stycznia 2021 r.
Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Kultura

10 października 2013

Wyprawy rowerowe po Europie

W niedzielę, 13 października o godz.17.00 zapraszamy do filii Ośrodka Kultury – ODT Pogodna na pokaz slajdów i opowieści z podróży Łukasza Sacharczuka - Wyprawy rowerowe po Europie. Podczas spotkania autor opowie o swoich ekspedycjach, podczas których odwiedził 16 krajów Europy, pokonując dziennie po 140-165 km.

9 października 2013

Wieczorki Taneczne w każdy piątek

Dla wszystkich miłośników tańca mamy bardzo dobrą wiadomość. W każdy piątek w godzinach 17:00 - 21:00 w Sali w budynku Spółdzielni przy. Alei Stanów Zjednoczonych 40 będą organizowane Wieczorki Taneczne.  Wstęp 25zł.

8 października 2013

Meksykańska niedziela w Zastowie

To była prawdziwa uczta dla fanów kultury meksykańskiej, a dla tych, którzy jeszcze jej nie znają – doskonała okazja do poznania niemalże wszystkich odcieni Meksyku. 22 września przez całe popołudnie w ogromnym namiocie rozstawionym przy Klubie Kultury Zastów latynoskie dźwięki, smaki, kolory i zabawy tworzyły fantastyczną atmosferę radosnej fiesty.
7 października 2013

Październikowa oferta kulturalna bibliotek w Wawrze

Biblioteki w Wawrze prężnie działają. W październiku przygotowały wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Przez najbliższy miesiąc będziemy mogli skorzystać z m.in. warsztatów plastycznych, zajęć edukacyjnych, wykładów i dyskusji. Zobaczcie pełny program ofert kulturalnych naszych bibliotek!

5 października 2013

I Warszawski Festiwal Pieśni Żołniersko-Patriotycznych „Jak długo w sercach naszych”

W dniu 9 listopada 2013 r. w dzielnicy Wesoła odbędzie się I Warszawski Festiwal Pieśni Żołniersko-Patriotycznych „Jak długo w sercach naszych”. Organizatorem konkursu jest Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy wraz z Urzędem Dzielnicy Wesoła oraz Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wesołej.

2 października 2013

Dobrze rockująca młodzież :-)

Rok szkolny w Wesołej już po raz piąty rozpoczął się muzycznym mocnym uderzeniem. W sobotę 7 września na terenie OSP w Wesołej odbyła się piąta edycja konkursu amatorskich zespołów rockowych ROCK ON.

27 września 2013

Cały ten Jazz: MEET!

Klub Kultury Saska Kępa zaprasza 1 października o godzinie 19:00 na koncert inaugurujący drugą część cyklu Cały ten Jazz: MEET! Na scenie Klubu wystąpi Krzysztof Ścierański, legenda polskiej gitary basowej. Wstęp wolny.

26 września 2013

Indonezja - opowieści z podróży Katarzyny Sekuły i Łukasza Sacharczuka

Już w najbliższą niedzielę 29 września o godz. 17:00 zapraszamy do Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła na pokaz slajdów i opowieści z podróży Katarzyny Sekuły i Łukasza Sacharczuka do Indonezji.

24 września 2013

Spotkanie z autorką książki pt. „Tajemnica medalionu”

W sobotę 28 września o godzinie 18:00 zapraszamy do filii Ośrodka Kultury – ODT Pogodna, na spotkanie z Joanną Svensson, autorką powieści „Tajemnica medalionu”, która jest jej debiutem literackim. W tej książce historia łączy się z teraźniejszością, a perypetie bohaterki przeplatane są z wątkami kulturowymi i obyczajowymi Polski, Szwecji, Niemiec i Izraela.

Teatr Polskiego Radia w KK Saka Kępa

Klub Kultury Saska Kępa zaprasza na słuchowisko „Czarne podniebienie” inaugurujące cykl spotkań z Teatrem Polskiego Radia. Podczas pierwszego spotkania z teatrem wyobraźni, które odbędzie się 27 września o godzinie 19:00 wystąpi Danuta Stenka, Joanna Trzepiecińska, Krzysztof Gosztyła i Janusz Kukuła.

24 września 2013

Czarna Offca przegląd zjawisk teatralnych

Po pięcioletniej przerwie powraca Czarna Offca, przegląd zjawisk teatralnych. W świadomości Warszawiaków wpisała się jako doroczna prezentacja twórczości warszawskich teatrów niezależnych. Wyróżnikiem Offcy są prezentacje teatralne oparte na ruchu, tańcu, plastyce, muzyce i innych środkach pozasłownych.
23 września 2013

Dwie godziny z teatrem plenerowym, ogniem i cyrkiem

W sobotę 14 września na terenie Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła miała miejsce VI edycja pleneru teatralnego Na Obrzeżach. O godzinie 18 rozpoczął się dwugodzinny program teatralno-cyrkowy o charakterze animacyjno-edukacyjnym, szczególnie atrakcyjny dla dzieci i młodzieży.

Legendy Olszynki - eskapada artystyczna Teatru Akt

Teatr Akt zaprasza 28 września o godzinie 17:00 na plenerowy projekt kulturalny, który w formie teatralnej inscenizacji przybliży uczestnikom interesujące epizody z historii Olszynki Grochowskiej i skonfrontuje je z sytuacją współczesną tych terenów.

18 września 2013

Impreza: Ale Meksyk!

Klub Kultury Zastów zaprasza w dniu 22 września, w godz. 12:00-19:00 na imprezę w ramach projektu „Ale Meksyk!” pod patronatem Ambasady Meksyku w Polsce i Warszawskiej Izby Turystyki.

18 września 2013

Wernisaż wystawy prac Ireny Jankowskiej

Ośrodek Kultury Dzielnicy Wesoła - ODT Pogodna zaprasza 19 września o godzinie 19:00 na wernisaż wystawy prac Ireny Jankowskiej – Rękodzieło to także sztuka. Szydełkowe obrazy to kolekcja oryginalnych prac, które powstawały latami i są ogromną pasją autorki.

18 września 2013

Finał konkursu

Zbliżamy się do finału tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu na interpretację piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej. Znamy już repertuar, skład jury oraz nazwiska Finalistów
16. Konkursu i Festiwalu. Przed nami cykl koncertów z udziałem Finalistów oraz zaproszonych Gości.

17 września 2013

Konkurs Plastyczny "Pocztówka z wakacji"

Klub Kultury Zastów zaprasza do udziału w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pocztówka z wakacji". Organizując plastyczną rywalizację Klub pragnie zachęcić Was do podzielenia się swoimi wrażeniami.

16 września 2013

SZLAM I WAŁEK - ceramiczna przygoda

Kilka lat temu poproszono nas o poprowadzenie całodniowych warsztatów plenerowych dla uczniów zerówki. Dzieci lepiły, szkliwiły, miały ognisko z kiełbasami i wycieczkę do lasu... I tak oto niepostrzeżenie rozpoczęłyśmy przygodę z zajęciami dla dzieci. Od października planujemy utworzenie także grupy tylko dla dorosłych, by każdy mógł się przekonać, że praca z gliną to wspaniały relaks.
13 września 2013

Po „Lecie z Radością” pora na „Jesienne Radościobranie”!

Fundacja Radość dla Ludzi zaprasza na niedzielne pchle targi pn. "Jesienne Radościobranie", będące kontynuacją cieszącego się dużą popularnością cyklu lokalnych spotkań połączonych z sąsiedzką wyprzedażą. Parę słów o tym, jak było dotychczas i jak będzie na kolejnych Radościobraniach - poniżej.
12 września 2013

Poznaj Meksyk z Klubem Kultury „Zastów” - impreza finałowa

Klub Kultury „Zastów” (ulica Lucerny 13) zaprasza w dniu 22 września w godz. 12:00-19:00 na imprezę w ramach projektu „Ale Meksyk!” pod patronatem Ambasady Meksyku w Polsce i Warszawskiej Izby Turystyki. My, jako patron medialny wydarzenia, także serdecznie zapraszamy na tę niezapomnianą fiestę! :-)
wiadomości archiwalne
Zgłoś wydarzenie

Mazowiecka 18
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

W Nowym Roku:

rzucę palenie
schudnę
będę się zdrowo odżywiać
zacznę uprawiać sport
zacznę odkładać pieniądze na spełnienie marzeń
nic nie postanawiam, bo zawsze nic mi z tego nie wychodzi
nic nie postanawiam, bo nie uznaję "postanowień noworocznych", przez cały rok staram się zmieniać na lepsze
Zobacz wyniki
wodociągowa

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń